Ресторан нової української кухні

АДРЕСА

м. Варшава, Нарбута, 10 (Narbutta,10)
На мапі

КОНТАКТИ

+48 22 400 88 33
+48 66 877 94 00
manager@kanapa-restaurant.pl

ПРАЦЮЄМО

З 12:00 до 24:00

Канапа (Варшава)

Шановні гості!

Карантин дає нам можливість дбати про себе, своє здоров’я, сім’ю та справи, на які завжди не вистачало часу. Ресторан «Канапа» не залишає вас і пропонує безпечні варіанти провести час із родиною та друзями за смачною та здоровою їжею:
1. Ми готуємо замовлення на доставку та доставляємо через Room Service
2. Ми приймаємо замовлення телефоном — і після підтвердження оплати ми надішлемо вам замовлення навіть на таксі. Контактний номер: 22 400 88 33 або 668 778 400
3. Крім того, ви можете оформити замовлення, написавши нам у Facebook.
Не соромтеся звертатися до нас і насолоджуйтесь!)

 

Канапа – шляхетний ресторан нової української кухні у Варшаві.

Раз по разу команда «Канапи» вирушає в різні куточки України та Польщі на пошуки нових цікавих локальних продуктів, вивчає та переосмислює аутентичні кулінарні підходи та застосовує інноваційні технології, аби створювати страви, які дарують незабутній гастрономічний досвід. 
Візитівка ресторану – дегустаційний сет, який включає 12 шоу-подач: мідії на камінні, мус з карасів з устричним кремом, фарширований єрусалимський артишок, смажений халумі з горобиною… До кожної зі страв гостям пропонують напій, який утворить найкращу пару за принципами фуд-перингу. 


В меню a la carte – знайомі рецепти в цілком новій інтерпретації: чорні вареники, паштет з печінки цесарки, фуа-гра з желе з яблучного квасу...
Історія «Канапи» почалася в 2013 році – тоді ресторан з такою назвою було відкрито в Києві. Це був перший заклад в країні, який розвивав концепцію нової української кухні, активно співпрацював з місцевими фермерами та застосовував техніки молекулярної гастрономії. 
Дуже швидко «Канапа» стала must visit рестораном в Києві: команда отримала низку національних нагород («Найкращий ресторан української кухні» за версією премії «Сіль», Kyiv Tourism Awards etc), а шеф-кухар ресторану Ярослав Артюх неодноразово виходив до регіональних фіналів San Pellegrino Young Chef. 


Зараз київську «Канапу» щодня відвідує щонайменше 500 гостей з різних країн світу. 
«Канапу, як і ще 12 інших концептуальних закладів, було створено Дмитром Борисовим, одним з найбільш відомих, інноваційних та соціально відповідальних бізнесменів в Україні. 
Безперервна робота з підготовки відкриття «Канапи» у Варшаві тривала понад 2 роки. Тепер ресторан, який розмістився, в старовинній виллі з затишним садом, готовий приймати до 150 гостей водночас. 


Тут в просторих залах – експозиції сучасних художників, щотижня відбуваються музичні вечори, все створене для того, аби отримувати естетичне задоволення. І, звісно, «Канапа» у Варшаві продовжує та по-новому розвиває закладені від початку гастрономічні принципи: використання величезної кількості сезонних локальних продуктів, дослідження аутентичних підходів та поєднання їх з новаторськими техніками.

***

ЗМІ про насКонтакти

Адреса:
Польща, Варшава, вул. Нарбута, 10 (Narbutta,10)
Контакти: +48 22 400 88 33, +48 66 877 94 00
Працюємо з 12:00 до 24:00
manager@kanapa-restaurant.pl