Сім’я ресторанів

Сім'я ресторанів Дмитра Борисова об’єднує понад 30 різних за концепцією та настроєм закладів, а також різноманітні партнерські проекти в Україні та далеко за її межами. 

 

Кожен із закладів – самобутній: це і демократичний гастрономічний ресторан «Барсук» (саме з нього багато років тому розпочалася історія Сім’ї), і мистецько-гастрономічний простір «Остання Барикада» (об’єднує ресторан сучасної української кухні, перший 100% український бар, музей новітньої історії та майданчик для мистецьких подій), азіатський стейк-хаус Oxota na Ovets, одеський ресторан та інтелігентний пивбар «Любчик» (на Воздвиженці та Бессарабці), рибний ресторан РИБАLOVE, краб-хаус та сіфуд-бар Crabs Burger, ресторан японсько-перуанської кухні RONIN (тут можна спробувати страви гастрономічної традиції Nikkei), ресторан нової української кухні «Канапа» ( у Києві та Варшаві), стейк-хаус «Ватра»київський ресторан Chicken Kyiv (з секретним баром Check-in Kyiv), необістро на Андріївському "Канапка-бар", Phidelphia Roll&Bowl, 1€ бари  "Білий Налив" (у Києві, Луцьку, Львові, Харкові, Одесі, Сумах, Вінниці), Dogz&Burgerz (на Майдані Незалежності й провулку Євгена Гуцала, а ще у Дніпрі), БПШ (Біляші. Пончики. Шаурма)  та VarenykyNow.ua на Великій Васильківській, а також Mushlya Bar (1€ seafood bar на Хрещатику). А ще — дитячі креативні простори BabyRock (на Воздвиженці та Зоологічній).

 

Для всіх закладів універсальними є базові цінності – гастрономічний та екологічний підходи.

 

Тут готують "з-під ножа", максимально використовуючи можливості локальних і сезонних продуктів, а шефи й персонал – це експерти і фанати своєї справи.

 

Екологічний підхід також в усьому – у використанні натуральності продуктів, дизайні інтер’єрів, зарядках для електромобілів, так і у ставленні до роботи й життя, до гостей та, звісно, до власної команди. 

 

Програма лояльності Gastrofamily

Apple Store

Play Market

Партнери

 

Miele