Дмитро Борисов та "Моя книжкова полиця" випустять ресторанний посібник для дітей

Чекали на книгу від Дмитра Борисова?

Ось. Магічний посібник з ресторанної справи: максимум практичних знань та неймовірні ілюстрації для маленьких та дорослих мрійників.

Замовити (передпродаж)

"Ким мріють стати ваші діти? Блогерами, колонізаторами Марсу чи NFT-художниками?
Цікаво, чи є серед них ті, хто мріє про свій ресторан.
Зізнаюся, в дитинстві я про свій заклад не мріяв. Я просто із захватом спостерігав, як готує бабуся, вчився готував сам і завжди обожнював збирати друзів, аби пригостити їх чимось смачним.
Я дізнався, що за допомогою їжі можна висловити любов і зробити когось трохи щасливішим.
А коли 11 років тому я відкривав перший ресторан, в мене будо дуже багато натхнення, дитячі спогади та, якщо чесно, обмаль знань. З «Барсуком» я вчився всьому. Наприклад, дізнався, що відкритий гриль в закладі, який працює на першому поверсі будинку – круто виглядає в моїй уяві, а на практиці дуже швидко ароматизує повітря. І не так, як про це мріють гості :) Однією рукою нарізав овочі на салат, а іншою заповнював папери для «контролюючих органів».
Зустрічав особисто кожного гостя і думав над тим, як організувати закупку на завтра.
Я перетворював кожну помилку на досвід. І дуже багато мріяв.
І ось в нашій Сім’ї вже понад 60 закладів: від ресторанів нової української кухні до фуд-холів.
Ми навчили людей їсти устриці на пікніках, в чергах та навіть на заправках)
Ми зробили стільки всього такого, про що інші навіть боялися мріяти.
І я був би щасливий, якби якомога більше людей замість того, аби прощатися з дитячими мріями, втілювали їх – спираючись на знання тих, хто вже шляхом власних дослідів та помилок пройшов певний шлях.
Ось саме тому я ані хвилини не сумнівався, коли чудове видавництво «Моя книжкова полиця» запропоновувало разом створити унікальну книгу – перший дитячий посібник з ресторанної справи.
Я розповідаю про все: від пошуку інвестицій та бізнес-моделі до планування кухні та мотивації команди. Маша Сердюк все це перетворює на захоплюючий текст дитячої книги, а Тетяна робить неймовірні ілюстрації. Тут все дуже серйозно, максимально корисно, але водночас весело.
Переглядаю зміст і розумію, що такий «магічний посібник» став би в пригоді багатьом дорослим також."

Дмитро Борисов

Замовити книжку