BABYROCK: навчальні студії для малечі!

Акторська майстерність, музика, дизайн, кулінарія, робототехніка й дошкільна підготовка — BABYROCK запускає цикл захоплюючих навчальних студій для дітвори! 

Заняття проходять у BABYROCK на Воздвиженській, 10Б тричі на місяць з 15:00 до 19:00. Вартість участі — 2400 грн/місяць. Розклад та деталі уточнюйте в адміністратора за телефоном: +38 (063) 400 47 69

Розвиваючі заняття для дітей 3-5 років проходять у BABYROCK на Зоологічній, 10 тричі на тиждень з 11:00 до 13:00 у понеділок, середу, п'ятницю або у вівторок, четвер та суботу. Вартість одного заняття становить 200 грн, вартість курсу — 1950 грн/місяць. Деталі уточнюйте в адміністратора за телефоном: +38 (093) 586 28 76

Акторська майстерність

У програмі навчання:

- акторська майстерність

- особливості сценічної втмови й артикуляційна база

- основи обробки тексту (поезії й прози) для публічної декламації й виступу перед глядачами

В ході репетицій хлопці й дівчата набувають впевненості в собі і відкривають приховані таланти. Курси акторської майстерності допомагають їм вчитися красиво говорити, імпровізувати, перевтілюватися і «тримати» образ. Так само розвивають логіку, вчаться взаємодіяти з оточуючими їх партнерами по сцені, що значно підвищує їх комунікабельність.

Школа їжі

Ласкаво просимо на кухню BABYROCK! Ваша дитина без проблем відрізняє яйця Бенедикт від омлету, але таких знань їй замало? Крууть! Наша школа їжі саме для неї!

У програмі курсу:

- будемо чаклувати над десертами і закусками, застосовуючи різні техніки приготування,
- навчимося використовувати продукти, починаючи від тих, що щодня є в холодильнику, закінчуючи екзотичними,
- дізнаємося про величезну купу різноманітних соусів,
- проявимо креатив у презентації страв,
- порадуємо всіх своїм талантом і розвитком кулінарних здібностей.

Дизайн від А до Я

У програмі курсу:
- Розвиток естетичного мислення.
- Композиція, рисунок, переспективи.
- Типографіката її роль в дизайні.
- Поєднання кольорів
- Створення авторських проектів

Дизайн — це не лише про тих, хто гарно малює. У наші часи це необхідна навичка для безлічі творчих професій.
Дітки розвинуть у собі дизайнерське бачення, креативність, зрозуміють принцип дизайн-мислення. Ми пройдемо історичний шлях дизайну — від ручної роботи до сучасних граічних редакторів. 

Робототехніка

Разом з малечею ми опануємо робототехніку на спеціальному курсі, який дозволяє дізнатися ази роботи на платформі Arduino.
Курси програмування для дітей дозволяють використовувати Arduino для створення нескладних або великих і масштабних електронних проектів. Хлопці й дівчата зможуть створювати корисні для будинку пристрої, роботів, елементи для розумного будинку, пристрої, які будуть виконувати різні функції. Дітям належить отримати знання візуального програмування ScratchforArduino і освоїти мову програмування C ++.

Музична терапія

(для дітей 3-5 років)

У програмі навчання:
- розвиток музичних здібностей (відчуття ритму);
- координація слуху та голосу;
- розвиток мовлення;
- розвиток сприйняття і збагачення сенсорного досвіду;
- розвиток уваги і пам'яті;
- розвиток координації та моторики;
- знайомство з основами музичної грамотності;
- знайомство з музикою народів світу.

Залучаємо дітей до музичної культури, виховуємо художній смак, вдосконалюємо звукочастотний, ритмічний, тембровий і динамічний слух. Під час навчання дітки навчаться грати на дитячих музичних інструментах та опанують елементані музичні поняття.

 Програма з розвитку дітей 3-5 років

Заняття проходять у BABYROCK на Зоологічній, 10 тричі на тиждень з 11:00 до 13:00 у понеділок, середу, п'ятницю або у вівторок, четвер та суботу. Вартість одного заняття становить 200 грн, вартість курсу — 1950 грн/місяць. Деталі уточнюйте в адміністратора за телефоном: +38 (093) 586 28 76

Це курс для малечі, яка швидко росте і хоче все знати. У цьому віці інтенсивно розвивається мовлення, збагачується словниковий запас, формується вимова й соціальна поведінка. 

У програмі: 

1) веселі букви і склади, читання слів;
2) весела математика, логіка;
3) фізкультура (зарядка, джаст денс, активні ігри, розтяжка);
4) творчість (ліплення з тіста, пластиліну, аплікація, малювання, бісероплетіння, пошиття м'яких іграшок, робота з сипучими матеріалами).