Білий Налив. Тепер на бульварі Шевченка!

Сьомий в Україні, другий у Києві, перший за програмою менторства - 27 лютого відкриваємо "Білий Налив" на бульварі Шевченка.
Глядачі влогу Дмитра Борисова "Ресторатор": знають про цей проект, напевно, з перших днів, і вже три місяці слідкували за процесами будівництва. Нарешті раді повідомити, перших гостей чекаємо вже 27 лютого об 11:00!

Про ідею

Це місце, де на нас всюди дивиться Тарас Григорович: бульвар, університет, парк неподалік носять його ім'я, та ще й музей Шевченка зовсім поряд!
Він був дуже дотепним: то двісті устриць з'їсть із приятелем у майстерні, то чекає посилку з наливками з України, а не дочекавшись, йде в гості до Гребінки, в якого точно наливка є... Власне, Шевченко завжди був гедоністом і любив життя - як і личить великому бунтівнику. 
Тож якщо взяти в одну руку устричку, а в іншу - наливку чи пунш, можна відчути себе трішки Кобзарем - юним, у розквіті сил і на вершині слави.

Про меню

Все, що ви любите, друзі: сидр, пунш, наливка, хот-доги (з веганською або м'ясною сосискою), пироги (з куркою або яблуками) й устриці - все по 29 гривень! Ще готуємо дабл-доги по 39 гривень.
Авось після келиху сидру в "Білому Наливі" ви йдете в гості чи самі чекаєте на гостей (або ні), прихопіть з собою авоську з сидром та наливкою. Ніхто не знає, коли знадобиться натхнення :)

Про менторство

У 2018 році Дмитро Борисов започаткував програму менторства. Його учнем став Володимир Сільченко, молодий та амбіційний підприємець. Основна задача, яка стояла перед Володею - знайти приміщення для закладу. Він оглянув понад 50 приміщень у Києві і обрав старовинний Будинок Аптекаря на бульварі Шевченка, 36А - колись тут знаходились залізничні каси. 
Власне, про вибір приміщення та будівництво Володимир Сільченко та наш директор з будівництва Наталя Ігнатюк розповідають в 14 випуску влогу "Ресторатор":

 

Про відкриття

Так, найсолодше завжди наприкінці! Як завжди, в день відкриття ми пригощаємо всіх наших друзів келихом сидру і хот-догом. Щоб отримати подарунок, оберіть будь-який з двох простеньких квестів:
Для тих, хто любить селфі: сфотографуйтеся з нашим Шевченком і зачекіньтесь в biliynalyvshevchenka. Покажіть фото касиру - отримайте подарунок.
Для тих, хто не любить селфі: оберіть будь-яке з наших фото з "Квантовим стрибком Шевченка" та встановіть в якості основної світлини в Facebook чи Instagram. Покажіть фото касиру - отримайте подарунок.
Пригощаємо 27 лютого з 11:00.
Шукайте нас на бульварі Тараса Шевченка, 36А. До зустрічі, любі!