Фестиваль креветок у Ватрі

Як відмовитися від креветок? Ніяк! Не відмовляйтесь, а йдіть за ними в Ватру.
Тут якраз стартував фестиваль креветок. Безліч розмаїтих складників і кулінарних технік, вибухові смаки та вражаюча винна карта. 

Добре почати трапезу з тартару. Делікатне, вишукане поєднання свіжих королівських креветок і гуакамоле — перфектний appetizer. Скуштувати фестивальний тартар з королівських креветок і гуакамоле можна за 129 гривень.

Ще одна легка страва однозначно варта уваги — салат з тигровими креветками, авокадо й апельсиново-гірчичним соусом. Поєднання креветок і авокадо — очевидно хороша ідея. Гірчиця в поєднанні з цитрусовими - теж жива класика. Усе разом працює як магія. Відмінно збалансована страва. Скуштуйте за 149 гривень.

Том ям з тигровими креветками, кальмаром і кокосовим молоком — це практично еталонний  том ям. Гострий і ніжний. Густий і феєрверковий. Ціна - 139 гривень.

А ось і фінгерфуд! Білоногі креветки з соусом айолі. Страва відсилає до класичного креветкового коктейлю — гастрономічного хіта в Британії 60-х - 80-х. Просто, геніально, must have для всіх foodies міста. Коштують креветки з айолі - 129 гривень.

Ще один реверанс світовій класиці — тако з тигровими креветками і овочевою сальсою. Це варіація на тему мексиканської кагуаманти. Тако буде гострим, свіжим і суперкреветковим. Варто спробувати за 98 гривень.

Хочете більше неймовірних смакових комбінацій? Як вам, приміром, білоногі креветки, тушковані у вершково-пивному соусі. Хлібний аромат, який дає пиво, густота і ніжність вершків - усе це працює з креветками просто неперевершено. Взагалі приготування креветок в алкоголі — китайська фішка. Є навіть така страва китайської кухні, як “п’яні креветки”. 
В даному разі креветки не п’яні, а хіба що “злегка веселі”. Почастуйтеся за 149 гривень.

А тепер згадаймо про те, що фестиваль проходить не де-небудь, а у Ватрі. Погодьтеся дивно було б у такому місці не знайти креветкового бургера. І він таки є в фестивальному меню. З котлетою з креветок, овочами і соусом блючіз. Гарнірований бататом фрі. Справді унікальний бургер. Коштує 198 гривень. 

Найкращі креветки — великі креветки. Згодні? Тоді тигрові креветки № 16-20 гриль з кукурудзою та сальсою з томатів. Що означають цифри 16-20? Це кількість цілих креветок в одному кілограмі. Самі бачите — креветки величенькі. Коштують 229 гривень.

Нарешті — ще одна фірмова фішка від Ватри. Яловичі медальйони Surf&Turf з тигровими креветками, baby-кукурудзою, золотистою картоплею та овочами під лаймовим соусом. Здається, коментарі зайві. Неодмінно спробуйте за 269 гривень.

Веселого вам фестивалю і смачних креветок!

Де: Ватра, Городецького, 4В

Забронювати столик: +38 (097) 529-29-72