Краш-тест РИБАLOVE: 7 варіантів вечері за 10 доларів

Є такий стереотип, що в ресторанах, в яких подають свіжу рибу та морепродукти, це завжди – дорого. Ми вирішили перевірити, чи може бути інакше. Тож уявимо ситуацію: у вас є 10 доларів (265 гривень) на вечерю. Що можна замовити за гроші, наприклад, в РИБАLOVE на Воздвиженці? Більше, ніж здається на перший погляд. Підібрали для вас 7 варіантів такої вечері – з кількома стравами та напоями. Звісно, будуть устриці, страви з королівським крабом, креветками, тунцем та іншими делікатесними продуктами. Смачного!

Варіант 1

Звісно, починаємо з класики. З легкої вечері зі смаком моря. Устриці та вино.

5 устриць Фн де Клер (по 39 гривень) + келих білого вина Gastrofamily (60 гривень) = 255₴/9,5$

Варіант 2

Повноцінна вечеря. Ідеально – для літнього вечора. Спочатку – тартар з лосося на подушці з гуакамоле, потім – холодний суп гаспаччо з м’ясом королівсього краба. На завершення – морозиво або ж сорбет.

Тартар з лосося з гуакамоле (128 гривень) + гаспаччо з м’ясом королівського краба (98 гривень) + сорбет/морозиво (29 гривень) = 255₴/9,5$

Варіант 3

Якщо справді потрібно втамувати голод, беріть великий surf&turf бургер, картоплю фрі та легкий зелений салат, ще порцію салата з п’яти видів томатів та, наприклад, апельсиновий фреш.

Surf&Turf бургер з мармуровою яловичиною та тигровими креветками, картопля фрі, зелений салат (128 гривень) + салат з 5 видів томатів (79 гривень) + апельсиновий фреш (39 гривень) = 246₴/9,2$

Варіант 4

Якщо хочеться спробувати найбільш незвичний бургер, оберіть Crab’s Burger з котлетою з м’яса краба. Також подається з картоплею фрі та салатом. Звісно, все це – ідеально під пляшку охолодженої Coca-Cola.

Crab’s Burger з котлетою з м’яса краба, картопля фрі, салат (248 гривень) + Coca-Cola (29 гривень) = 277₴ /10,4$

Варіант 5

Делікатесна вечеря з улюбленими морепродуктами. Спочатку –  сирний суп-біск з м’ясом короівського краба. Після цього – півкило мідій в винному соусі. Звісно, келих білого вина.

Сирний суп-біск з м’ясом королівського краба (98 гривень) + півкило мідій в винному соусі з картоплею фрі (98 гривень) + келих білого вина (60 гривень) = 256₴ /9,5$

Варіант 6

Класична вечеря з рибним стейком, овочами та вином. Що може бути краще? На вибір: лосось, тунець, сібас та дорадо. Ціна – однакова, тож обирати саме за смаком.

Стейк з тунця, смажена картопля та овочі (198 гривень) + келих червоного вина (60 гривень) = 258₴ /9,5$

Варіант 7

Морепродукти, бургер та якісне пиво. Універсальне поєднання, яке завжди смакує. А якщо йдеться про тигрові креветки та дабл-чізбургер, не лишається жодних сумнівів.

Тигрові креветки на льоду (128 гривень) + дабл-чізбургер з мармуровою яловичиною, картопля фрі, зелений салат (108 гривень) + пиво (39 гривень) = 275₴ /10,4$

Адреса: Воздвиженська, 21-23

Телефон для бронювання: 097 121 3131