Новий рік в Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова

Вперше ми зустрічаємо Новий рік з вами — у Канапі, Останній Барикаді, Ватрі, Chicken Kyiv та Ronin. 5 концепцій — 5 гастрономічних вечерь. У програмі святкового вечора — улюблені делікатеси, музична програма та безліміт ігристого, звісно!

Вартість будь-якого квитка — 2900 грн. Для діток 6-12 років — 1450 грн, діток менше 6 років — безкоштовно. 

Обирайте формат і плануйте свято вже зараз:

Шляхетний Новий рік: святкова гастрономічна вечеря в Канапі

Все так: містичний Андріївський узвіз, іскристий сніг і потріскування дров у каміні. Свічки, аромат хвої та розмарину, гастрономічна вечеря у старовинному будинку. У меню — фермерська форель, чорні вареники, гола котлета по-київськи з фазана і ще багато бестселлерів "Канапи".

Де: Андріївський узвіз, 19А (з 23:00 до 04:00).

Переглянути меню та замовити квитки

Новий рік в ОБ. Святкуємо на Майдані Незалежності!

Історичне місце, де все оновлюється: історія, час, ми. Зустрічаємо 2019 з найкращими друзями у супроводі українських локальних продуктів: кав'яру форелі з Закарпаття, паштету з фуа-гра зі Снятина, устрицями з Чорного моря, томленим козеням та м'ясними спеціалітетами від смаженої ковбаси до солонини. Звісно, під хорошу українську музику!

Де: Майдан Незалежності.

Переглянути меню та замовити квитки

Chicken Kyiv New Year Party: краби, олів'є, коктейлі

Новий рік на Хрещатику має бути таким: устриці й делікатесні сири, лосось-гравлакс та авокадо з крабом, святкова подача індички та продовження вечірки в таємному барі у шафі! 

Де: Хрещатик, 15 (на розі Городецького й Заньковецької)

Переглянути меню та замовити квитки

Seafood&Meat New Years Night: Новий рік у Ватрі

М'ясо чи лобстер? Устриці чи пастрамі? Ні, цього Нового року ми не будемо обирати між м'ясом та морепродуктами. Нехай стіл ломиться від делікатесів, а поряд будуть ті, з ким серце б'ється частіше. І все це — у тихому сквері на Городецького, засніженій "Ватрі", від якої до Майдану Незалежності — півтори хвилини, а затишку — наче за містом.

Де: Городецького, 4Б.

Переглянути меню та замовити квитки 


New Year Food Show: безліміт м'яса, лобстери й вогняні теппани

Вісім видів м'яса, смаженого на чурраско-грилі. Понад сотня лобстерів WOK. Вогняне теппан-шоу і найсмачніші креветки й тунець, приготовані при вас. Насичене гастрономічне шоу, ананас гриль у соусі світ чилі й музична програма — в розкішному особняку RONIN на Зоологічній, 10.

Де: Зоологічна, 10

Переглянути меню та замовити квитки