Philadelphia Roll&Bolw: новий сезон

В Philadelphia завжди сонячно. І смачно. Будь-яке замовлення готують протягом 3 хвилин і доставляють до офісу або додому – за 39. Доставка безкоштовна, ціни – фантастично приємні. І від сезону до сезону сюжет стає ще цікавішим.

Розповідаємо про новинки.

1. Філадельфійські «Дракони»

Так, смачних ролів стає ще більше. Що таке «Дракон»? Це великі роли, в складі яких обов’язково є вугор.
Чому «Дракон»? Тому що слайси авокадо та огірків на поверхні трохи нагадують луску дракона.
Що ще є в ролах? Плюс один вид риби або морепродуктів (в нашому випадку це – лосось, тунець або тигрові креветки), звісно, сир Філадельфія, рис, норі, екзотичні соуси та ікра тобіко.
Скільки коштують? 139 гривень за порцію.
Обрати свого дракона

Тестуйте та розповідайте друзям. Більше того, з 19 до 23 серпня діє акція «Hungry dragon» - ви можете замовити 2 роли «Дракон» з вугрем та лососем лише за 199 гривень.

2. Нові Phila макі роли

Легкі, смачні, доступні за ціною Ідеально – для ланчу або будь-коли. З тунцем, лососем, тигровими креветками або вугрем.
Є й вегетаріанська позиція - з маринованим тофу
98 гривень за порцію.
Можна їсти на місці (Шота Руставелі, 10), можна замовляти в офіс або додому.
Замовити Phila макі рол за 98 гривень

 

3. Авокадо-салати та боули

Так, що таке боул?
Це коли ми беремо все найсмачніше та найбільш корисне і складаємо в одну глибоку тарілку: кіноа, свіжі овочі та паростки сої, звісно, сир Філадельвія та багато лосося, тунця, тигрових креветок або вугра.

Замовити боул за 89 гривень

Фірмові салати в половинці авокадо – легкі, ніжні, дивовижні – тепер теж по 89.

Замовити авокадо-салат за 89 гривень.

Що обрати? Беріть все – і боул, і салат.

4. Супи та ідеальні ланчі

Так, у нас з’явилися місо-супи. З вакаме, тофу та рибою. 69 гривень – і порція гарячого супу мчить до тебе. А ще ми запустили сети My perfect lunch, які вирішують питання «А я к пообідати сьогодні?». Місо-суп з тигровими креветками, Phila макі з лососем та домашній лимонад з манго та м’ятою – 149 гривень.
Як завжди, доставка безкоштовна і дуже швидка.

Замовити perfect lunch 

5.Phila party set

Коли потрібно влаштувати вечірку за півгодини. Все просто: обираєш Phila party set  -  4 вида ролів (Філадельфія з лососем, Дракон з вугрем та лососем, Phila-макі з тигровими креветками та Phila-макі з маринованим тофу) та пляшка вина - за 459 гривень. За потреби можна помножити на два або на три. Done! Буде смачно, п’янко та весело.
Замовити доставку вечірки за 39 хвилин