Ще гарячіше: зимові коктейлі в Check-in Kyiv Bar

Чотири коктейлі — чотири відповіді зимовій втомі, морозам і спразі нових відчуттів. Обирайте улюблений в Check-in Kyiv Bar:

Purple Grog

В холод і сніжну завірюху завжди хочеться чогось теплого і звеселяючого. Грог - саме те, що потрібно в таку пору. Наш Purple Grog зачарує неймовірним бузковим кольором і незвичайним смаком. Основним інгредієнтом є тайський чай - анчан, який вкрай корисний для здоров'я. Він допомагає боротися з втомою, заспокоює нервову систему і покращує зір.
Херес Leyenda Medium Dry додає ненав'язливої виноградної солодкості і характерні відтінки дуба. Білий ром надає грогу міцність і стійкий смак. Мускатний горіх - пряний і ароматний. А лимон і мед збалансує поєднання смаків в одне ціле.
Кожному варто спробувати цей витвір алкогольного мистецтва.

Tiramisu

Хочеться ароматної кави, а в той самий час чогось міцного і неймовірно смачного. Чи взагалі солодкого і вишуканого десерту? Ніжний коктейль Tiramisu ввібрав у себе все, що ви так потребували.
Головним акцентом напою є, звісно, кава. Запашна. Бадьоряча. Витончена.
 Горіхові лікери Frangelico та Amaretto доповнять і нададуть пряності такому знайомому смаку. Ванільний сироп наділить коктейль солодкими, ненав'язливими нотками. М'який ірландський віскі Tullamore Dew зробить напій по-справжньому особливим і незабутнім.
І нашою вишенькою на «торті» стає ванільна піна з маскарпоне, яка просто тане на язиці. Кожний ковток неперевершено смачний і з кожним разом відкриває нові смаки та поєднання.

Passion Sprits

Набрид холод і мороз, постійне бажання перенестись хоч на хвилинку в теплий, безтурботній літній день. Авжеж, ми знаємо як це зробити без літака, магії та нанотехнологій. Лише один ковток Passion Sprits телепортує вас в спекотні тропіки та надасть відчуття справжнього літа.
Це просто фруктовий вибух смаків. Маракуя й апельсин зарядить помаранчевим кольором та яскравим смаком. Білий ром Bacardi Carta Blanca подарує аромат моря і наповнить веселощами кожний ковток. Ігристе вино додасть іскор та неперевершено закріпить смак нашого бадьорого напою. Спробуй!

Hard Grog

Grog. Rock. Party non-stop.
Вечірка в самому розпалі, а ви все ніяк не можете зігрітись і розслабитись. Потрібно щось особливе і тепле.
Насичений. Міцний. Ягідний. Hard Grog.
Ром Bacardi 8 Años та горілка Finlandia Blackcurrant запалить і додасть драйву на цілий вечір. Смородиновий сироп власного приготування зробить просто вибух вашим рецепторам і надасть коктейлю неймовірного фіолетового кольору. Чорний перець додасть нотку пікантності та незвичайного поєднання. Чорний чай і лимон збагатить напій довершеним смаком і корисними властивостями.
 

Будь-який за 98 гривень в Check-in Kyiv Bar.

Хрещатик, 15/4 (на розі вулиць Городецького та Заньковецької)