Шляхетні свята у салоні-ресторані «Канапа»

Щодня ми даруємо емоції, нові гастрономічні враження, відчуття затишку та радості. Кожен візит нашого гостя ми перетворюємо на свято, а всі свята – на масштабні, напрочуд красиві події, які ще довго хочеться згадувати з посмішкою.

Тому так часто до нас приходять, щоб відсвяткувати день народження, весілля та інші важливі моменти. І такий вибір легко зрозуміти: про наше вміння зачаровувати смаками знають усі, а інтер’єр, що відтворює будинки української аристократії, надихає та захоплює. Крім того, спеціально для святкових подій маємо декілька пропозицій щодо окремих затишних залів.

Наприклад, зал «Буржуа» - чудовий варіант для компанії від 30 до 80 осіб. Тут є декілька столиків, які можна розставити таким чином, щоб усім гостям було максимально зручно.  Саме на нього радимо звернути увагу, якщо ви плануєте музичну та розважальну програму. 

«Камінна зала» - дуже затишна та камерна. За один столом тут можуть розміститися 26 гостей, (крім-того, залишиться окрема зона відпочинку), а за європейською розсадкою – 45.

Звісно, в будь-якому з залів можна влаштувати фуршет на 100-150 осіб – з освіжаючими напоями, баром, українськими гастрономічними спецалітетами.

Якраз про них хочемо розповісти докладніше. Меню «Канапи» різноманітне – від традиційних страв до нової української кухні з молекулярними експериментами та неймовірними подачами. До свят чудово пасуватиме кав’яр-бар, палітра фермерських сирів Галичини та Закарпаття, паштет із печінки цесарки та фазану, холодець з зайця з молекулярним хріном, картопляні зрази з зобною залозою та телячим мозком, різноманітні вареники (чорні – з судаком, класичні – з зайцем або ж, наприклад, парові з вишнею), смажений на вугіллі сом та качина грудка з соусом на вині та вишні… А ще ж є безліч десертів, лимонади, що ми готуємо власноруч, домашні ратафії різних смаків та чудова карта вин, в тому числі і варта уваги українська колекція.

Крім-того, наш арт-директор завжди допоможе вам підібрати музичне оформлення для свята таким чином, щоб воно пасувало до події, місця та вашого настрою. За бажанням для залу та столів можна замовити додаткове флористичне оформлення – у концепції свята.

Тож, салон-ресторан «Канапа» завжди радо вітає гостей. А якщо ви вирішите розділити з нами важливу подію вашого життя, ми зробимо так, щоб цей день був схожим на втілену мрію.