Святковий гід: частування, вечірки, бранчі та Mushlya Cafe

 

Ох, які ж ви щасливі, що залишаєтесь в Києві на вихідні! Святкуватимемо Незалежність в серці країни з ранку до ночі, з п’ятниці до вівторка!
Сюпризи і частування как кожному кроці.  Записуйте і прокладайте маршрути… Ми про все подбали)

Varenyky.Now - святкують щиро і гаряче.
Всіх, хто зачекиниться і покаже на касі фото або сторіс з відміткою закладу 24 серпня пригостять тими самими неможливими і пухкими варениками з ХАЛВОЮ. Їжте сміливо! Це той досвід, про який з гордістю розповідають онукам. 

В Остання Барикада для вас створили коктейль “Незалежність”. Як цілющий подорожник для душі патріота. Досконалий, як теплі серпневі вечори.
В ньому бренді, пюре із дині, рислінг і ще дещо. Ціна - 98 грн. Питайте у Барикаді, пийте за незалежність!

Philadelphia, до речі, теж пригощає за чекін. Бачите, який привабливий маршрут вимальовується. Доведеться докласти зусиль, щоб витратити гроші!
Так, на Шота Руставелі заходьте за білим вином. Знімайте сторіс, відмічайте Філу - отримуйте омріяний келих. Беріть з собою друзів, якщо любите їх. Хай всі отримують своє святкове вино!

Білі Наливи працюватимуть, доки черга не скінчиться. Тут як завжди за 29 гривень: ваш улюблений сидр, мега-авоськи до свята, свіжі устриці і дискотечний вайб до місяця і назад.

Місто засинає, а в БПШ триватиме нічний дожор. Всі, хто мріяв про романтичну шаурму вночі, кому в дитинстві не додали згущьонки, всі гастрономічні бродяги нічного міста, приходьте сюди. БПШ працюватиме  для вас до 02:00. Беріть скільки захочете пончиків і молочного коктейля. Всяк знає - на свято - можна!

Зранку треба продовжити. Вихідні на те людині і надані, щоб ходити в вишиванках від сніданку до бранча і стогнати від ігристого, їжі, літа і радості!

В Канапка-барі пробуйте нові пінси: з прошутто і динею або “Карбонару”. Напишіть нам, як вони? Святкоі вийшли?

Зазирніть і в Канапу - там пригощатимуть крутим шотом “Кавун-ігристе”. Ну і борщу візьміть в капусті. Він в будь-який день шедевральний, а в День Незалежності має таємну силу здійснення бажань!

Бажання можуть здійснитися в RONIN. Ви все літо мріяли про пікнік, шезлонги, п’ять хвилин спокою наодинці з коктейлем? Але замість того працювали((( Кожен день як останній: в дедлайнах, брифах, хвилюваннях. Розуміємо але не схвалюємо! “Опомнітєсь!” - як заповідав Дорн і бронюйте столи мерщій! Ви вільна людина, ви маєте право на свято! За вишиванки і віночки в Ронін пригощають коктейлем Hugo вже з п’ятниці.
А в неділю тут як завжди Seafood бранч на траві, де за 690 гривень ви отримаєте шалений безліміт їжі, ролів, ігристого, фермерських перепілок.

Бранч пройде і в Рибаlove! Тут за 690 гривень кожному винесуть половинку лобстера гриль, аргентинських креветок, а далі - як в тумані - необмежені середземноморські страви, рибини на грилі, паельї, свіжоспечечні вафлі і ігристе. 

Тако в неділю в Oxota na ovets на гостей чекають традиційні тропічні сніданки без обмежень - з кількомадесятками страв та вином - за 398 гривень.

І, звісно, до зустрічі на святковому відкритті нового сіфуд-формату - Mushlya Cafe