#шукайсвого: чому заклади GASTROFAMILY pet friendly

Сьогодні – чудовий день, аби нагадати, що всі заклади Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова pet friendly.
Чому? Тому що ми поважаємо всіх гостей і не хочемо розлучати вас з вашими пухнастими улюбленцями. Натомість дамо їм воду, мисочку та будемо дбати про те, аби всім було затишно.

Приходьте зі своїми чотирилапими друзями на великий київський сніданок в Chicken Kyiv (тут за 129 гривень подаємо вам каву або вино, сет намазок та одну з ваших улюблених страв – авокадо-тост чи, наприклад, шакшуку), приходьте в Mushlya – ласувати скремблами та хумусами з тигровими креветками або ж панкейками з лососем та крем-чилі, бронюйте столики на одеські сніданки в «Любчиках» або ж тропічні сніданки в Oxota na Ovets.

А на обід з чотирилапими можна? Звісно, можна. Дивіться ось тут розклад обідів і обирайте, як будете «ланчувати» сьогодні – стейками чи бургерами у «Ватрі», фірмовим борщем в «Канапі» чи, може, супом з лісовими грибами та медовою ципою в «Останній Барикаді».

А як щодо вечірок? Обожнюємо, коли ваші песики та котики запалюють в чергах в «Білий Налив» або ж на Gastrofamily Market.

І ще: тисячі ваших фото та відео доводять, що чотирилапі друзі чекають на доставку ролів від Philadelphia з не меншим захватом, ніж хазяї.

Це ми до чого? До того, що якщо раптом у вас ще немає котика та песика, такого чудового компаньйона для сніданок та вечірок, може, час знайти його? Тим паче, що наші друзі з Happy Paw опікуються чудовими тваринами, які дуже чекають на друзів.
Серед них дуже багато дорослих тварин, які вже мають сформований характер, тож ви точно знайдете свого соулмейта.
Радимо перейти за лінком

Можливо, цієї миті почнеться історія великої дружби. 

Дізнатися більше про Happy Paw та знайти друга