20 серпня: День Лимонаду

20 серпня лимонад перетвориться на щось більше, ніж улюблений літній напій.  Компанії та ресторани Києва приймуть участь у флешмобі: гроші, отримані в цей день від продажу лимонаду, будуть передані благодійному фонду «Таблеточки», який допомагає дітям з раком крові. Сім’я ресторанів Діми Борисова завжди долучалася до важливих соціальних ініціатив, тож і на цей раз з радістю буде брати участь в Дні Лимонаду. Кожен з ресторанів пропонує власні фірмові рецепти освіжаючих напоїв. Тож намагайтеся побудувати свій маршрут таким чином, щоб спробувати якомога більше. Адже воно того дійсно варте.

У шляхетному ресторані нової української кухні «Канапа» вам запропонують ревеневий лимонад або лимонад з шипшиною (29 гривень). Варіанти зовсім нетипові, але гарантовано смачні і напрочуд корисні.

У космополітичному, гастрономічному «Барсуці» для вас із задоволенням приготують фірмовий домашній лимонад (25 гривень) або освіжаючий імбирний лимонад (21 гривня).

Улюблений азійський стейк-хаус Oxota na Ovets, як завжди, вражає несподіваними, дуже цікавими смаками. Крім класичного імбирного лимонаду (39 гривень), вам запропонують лимонад «Лемонграс і манго» (39 гривень). І якщо ви хочете спробувати на смак літо, то варто замовити цей напій.

РИБАLOVE - ресторан, присвячений коханню та яскравим гастрономічним враженням, буде пригощати цитрусовим та імбирним лимонадами (39 гривень), лимонадами зі смаками «Дюшес» та «Крем-Сода» (29 гривень) та неймовірним лимонадом з лаймом та запашною малиною (49 гривень).

Завітайте до Crab’s Burger  і обов’язково замовте до бургеру з крабом або лобстером один з дуже смачних домашніх лимонадів: цитрусовий, імбирний або ж яблучно-огірковий (36 гривень).

У GASTROROCK в цей четвер буде пристрасна open air вечірка, тож освіжаючі напої стануть у пригоді. Крім класичного та цитрусового лимонадів (35 гривень), вам запропонують дуже цікавий сезонний варіант на основіміксу дині, свіжої ожини та бергамотового сиропу.

Тож зустрічаємося з друзями в улюблених закладах, замовляємо найкращий напій для літа та допомагаємо дітям разом!