Philadelphia Roll&Bowl в ТРЦ Республіка

Моноформат ролів та боулів Philadelphia від Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова розпочинає роботу на фудкорті ТРЦ “Республіка”. Заклад працює на умовах франшизи.

У новій Philadelphia готуватимуть фірмові роли, гункани, боули та поке, а також гарячі азійські страви: том ям, локшину WOK, тигрові креветки і роли темпура. До їжі пропонують вино, пиво, сидр та каву. У день відкриття гостей пригощатимуть сидром (або лимонадом на вибір гостя) за відмітку в сторіз, а також влаштують безпрограшну лотерею.

Для франчайзі Олександра Усіченка це вже четвертий заклад за франшизою GastroFamily, також йому належать два бари “Білий Налив” та Philadelphia. Влітку Олександр перемістив Philadelphia до ЖК “Нова Англія” з ТРЦ Lavina Mall, куди раніше влучила ракета.

Philadelphia в ТРЦ Республіка відрізняється тим, що ми з командою відкрили її всього за 15 днів. Тут навіть не один заклад, а два: паралельно ми запускаємо dark kitchen і точку самовивозу замовлень від моноформату Dogs&Burgers”, — розповів франчайзі.

Цитати з меню:

Філадельфія з лососем — 239₴

Гункан з вугром — 199₴

Green Roll з королівським окунем та манго — 219₴

Боул з тунцем, кіноа й авокадо — 179₴

Том ям з морепродуктами — 179₴

Локшина WOK з тигровими креветками — 189₴

Пляшка брюту Philadelphia — 295₴

Це вже шостий заклад формату Philadelphia: ще п’ять працює у Києві та один — у Вишневому. Моноформат має власну доставку gfm.com.ua по Києву та передмістях. 

 

Графік роботи: 10:00-21:00

Адреса: вул. Кільцева, 1, ТРЦ Республіка, фудкорт

Меню: https://philadelphia5.choiceqr.com