Остання Барикада. Гастрономічний фронт

Коли ми створювали концепцію «Останньої Барикади», знали, що це буде «місце зустрічі вільних людей».

Так воно і сталося. Ми розуміли, яку ціну вже було сплачено за нашу свободу. Ми розповідали про це світу, проводячи сотні екскурсій на день експонатами Музею трьох українських революцій. Ми зашивали важливі сенси в кожен сантиметр простору.

Скільки металевих рук? Стільки, скільки було років радянської окупації. Пам’ятати, переборювати, рухатися далі. Червоні маки, вишиті по металу. Кров. Боротьба. Надія. Їжаки. Ручка з гільз від патронів та простріляна монетка – з передової в 2014-ому.
 

 

Скільки цих артефактів буде тепер? Скільки залів музею потрібно буде відкрити, аби зафіксувати хоча б мільйонну частину того подвигу, який здійснюють українці. Певно, подумаємо про це після перемоги.

А поки робимо те, що вміємо найкраще. Готувати і годувати.
З кінця лютого «Остання Барикада» готує тисячі порцій їжі на волонтерських засадах – для військових, лікарів, комунальників, працівників швидкою і ДСНС.
Зараз ми почали готувати вакуумовані обіди тривалого зберігання: їх відправляємо на передову. Частину вже надіслали до Миколаївської області.
І будемо продовжувати це робити.

Але ми скучили за вами. На Майдані такі неймовірні тюльпани, і від цієї краси щемко.

Ми хочемо готувати для вас каву по-галицьки, пательню з сомом, чекати на вас в обід на борщ або юшку з лісовими грибами. Хочемо підтримувати локальних виробників, з якими співпрацюємо. Хочемо, щоб люди, які працюють на перемогу, збиралися в штабі та обговорювали ідеї. Щоб кілька разів на тиждень бува жива українська музика, інтелектуальні дискусії та лекції.

Тому ми відкриваємо двері для гостей. Це не зменшить нашу волонтерську діяльність, але принесе нам ще більше наснаги.

Щодня з 11.00 до 19.00
Телефон для бронювання: +38 68 907 1991

Майдан Незалежності, під Лядськими воротами. Місце зустрічі вільних людей. 

Фото: Діана Андруник