Alfa Jazz Fest

Наприкінці червня Львів охоплює джазова лихоманка. Розпочинається Alfa Jazz Fest – подія міжнародного масштабу, яка збирає поціновувачів музики з усіх куточків Східної Європи. Вже не перший рік «Сім’я ресторанів Діми Борисова» стає гастрономічним партнером  цього заходу.  

По-перше, Bar Mushly з ранку до глибокої ночі запрошує на прохолодне ігристе, чудові свіжі устриці, морські равлики та гребінці, сендвіч-роли з морепродуктами та ще безліч страв з молюсків. Тут ви завжди зможете обрати собі лобстера чи краба, замовити севіче з креветки або кав’яр. Для компанії з радістю приготуємо плато морепродуктів. Локацію ви знаєте – Площа Ринок, 35. Якраз біля однієї з ключових сцен фестивалю.

В суботу на території парку-готелю «Древній Град» шляхетний ресторан нової української кухні «Канапа» буде пригощати канапе з гусячими язичками, міні-бургерами з салом, корнішонами та молекулярним хріном, салатом з сирним мусом та бізе з буряка, запеченими у жировій сітці  зразами з телячим мозком, варениками, що готуються на пару. Одне з найцікавіших рішень для цього заходу - окрошка, яка буде подаватися у величезній тарілці з льоду. Звісно, фірмові настоянки від «Канапи» також будуть.

В неділю в Bar Mushly відбудеться сніданок для преси та почесних гостей фестивалю.

Крім того,  «Сім’я ресторанів Діми Борисова»  стане партнером чудового заходу від VOGUE – Public Talk за участю Маші Цуканової та Маші Єфросиніної, а також лекції Юлії Пеліпас, присвяченої стріт-стайлу. Bar Mushlyприготує устриці, молюсків-булотів, страви з креветок та легкі спрінг-ролли.  «Канапа» буде пригощати фірмовим десертом – салом у шоколаді.

Зустрінемось у Львові, на Alfa Jazz Fest!