Check-in Kyiv Bar. По той бік шафи

Таємний бар для своїх — добра традиція не лише американських барів часів сухого закону в США. Скільки їх було в Києві у 80-их? Нікому не відомо.

Альтернативна історія знає й такий поворот: замість імпозатних чоловіків, що безтурботно відчеканюють кроки Хрещатиком з магазином алкогольних напоїв у потайних кишенях плаща — секретне місце у всіх на виду. Зелені дзвоники у сквері на Городецького, ванільний пломбір, красиві люди. Заходь у ресторан Chicken Kyiv у Пассажі (на розу вулиць Городецького та Заньковецької) — і сміливо спускайся у шафу.

Там тебе зустріне харизматичний Loka з широкою посмішкою й таким почуттям гумору, наче ви знайомі років двадцять, не менше. Попросить показати твій чекін в Facebook чи Instagram у секретному місці (ні, це не для спецслужб, а щоб ми зрозуміли, що ти свій). Підмигне, проведе туди, де ми всі чекаємо на тебе — у бар Check-in Kyiv.

А тут — магія 80-их, але з іншого виміру: діджей, оксамитові дивани, містичні скульптури Городецького і дуже багато алкоголю. Ціни на барі — наче ти справді в паралельній реальності: класичні коктейлі по 149 гривень, а київська коктейльна карта — взагалі по 98 гривень. $3 за авторський коктейль — друже, такого не було в жодному зі 150 000 секретних спікізі-барів ;)

Ввечері гості ресторану та й мешканці Пасажу, які володіють надприродною чутливість, іноді відчувають ледь вловимі вібрації, що злегка нагадують рух потяга метро. Однак ми знаємо, що то резидент Check-in KyivDJ Oleksa, той самий, що запалював на концертах Beissoul & Einius, IAMX, Warhaus або на сольниках гуртів 5 Vymir, Bahroma, Гапочка, O.Torvald, Друга Рiка та Вагоновожатые. З четверга по суботу м'які оксамитові стіни вбирають звук, наче губка, тому пари, які виходять на вечірній променад сквером Городецького, нічого не підозрюють. Іноді за пультом можна зустріти класних олексових колег) 

Київські коктейлі — це теж фрагмент альтернативної історії, що стала справжньою. Настільки, що подається у келихах.

Наприклад, Kyiv Spring. Солодка, як всі кошики спілих ягід з дачі під Бояркою чи Броварами. Або полуниця з Житнього ринку, тільки з дещицею магії. Секрет простий: настояна на цитрусах Grey Gooose, імбирний лікер і пригорща ягід: малина, ожина й полуниця.

А от Хрещатик до реконструкцію був неширокою, але гучною і красивою вулицею з трамвайчиком та численними крамницями. Ми обов'язково порадили б зайти в кафе "Семадені" за знаменитими тістечками, а в наші паралельні 80-і — взяти каштаново п'янкий, з витриманою кислинкою Khreschatyk: з бергамотом, журавлиною, каштановим кремом, квітковим бальзамічним медом, Martini Rosso та Monkey Shoulder.

Або от Gorodetskiy. Про бурхливу вдачу Владислава Владиславовича з його пристрастю до бетону, сафарі та іншої екзотики знали далеко за Києвом. Та й поглядаючи на Будинок з Химерами, важко уявити архітектора з келихом викрутки чи космополітена. Якби ми зустріли Владислава Городецького за барною стійкою, він пив би мікс Martini Riserva Rubino, Luxardo Marascino, Plaisir Noir Choco та Mezcal Vida Del Maguey з ваніллю та екстрактом з квітів апельсина. Тому цей коктейль ми назвали на його честь.

Якщо настав час змінити світ, рішуче беріть 1991 — ковток сили й рішучих змін. Тут віскі Dewar’s White Label, Martini Bianco, білок, сік лимона і домашній сироп з липи та фенхеля.

Там, де солодка піна перемог накриває гірку реальність поразок, є розмови про спорт. Це і стадіон імені Валерія Лобановського, збудований на місці розкішного кафешантану "Шато-де-Флер". І зелена "Оболонь-Арена", що виросла на популярному місці для пікніків. І, звісно, наш легендарний "Олімпійський" стадіон, де є місце всьому: великим змаганням, дитячим фестивалям та музичним концертам, від яких обертом голова. Коктейль Olimpiyskiy теж зносить голову: тут Сampari, Amaro Montenegro, Angostura Aromatic Bitter, сік лимона й молекулярна піна з троянди і ванілі.

І, власне, підбираючись до питання, навіщо наш шеф-бармен власноруч готує лавандовий мармелад. Трішки соку лайма, полуничного пюре, ожинового лікеру, Bitter Firewater, Plantation Overproof 69% та згаданий мармелад — і перед вами фірмовий Chicken Cocktail. 

Окрім класики й київської карти, знайдеться ще з десяток авторських коктейлів: від Penicillin на острівному віскі Islay Mist до Passion Spritz на основі просеко, і теж по 98 гривень. Шеф-бармен Check-in Kyiv Євгенія Лисенко розповідає, що жінки найчастіше обирають Passion Spritz, а чоловіки надають перевагу коктейлю Khreschatyk.

Підніматися в ресторан необов'язково: в меню є достатньо закусок: від форелевого кав'яру до бургерів з куркою.

Що ще?

Check-in Kyiv працює щодня з 12:00 до 02:00.

Шукайте на розі Городецького й Заньковецької. Вхід: