День народження «Канапи»

Салон-ресторан «Канапа» на честь святкування свого Дня Народження та інших чудових травневих свят підготував для друзів чотири музичних салони. А це означає, що української музики, витончених страв та щирих яскравих емоцій вистачить на всіх.

 

28 травня
Запрошуємо вас на велике святкування Дня Народження «Канапи»! Вибухова суміш справжнього українського фолку та рокового драйвового настрою від гурту «Астарта» має зробити цей вечір насправді приголомшливим.

 

29 травня
Продовжуємо святкування на великому музичному салоні разом із україно-сербським етно-лаунж проектом «SHOPPING HOUR». Кажуть, що їхні «Пісні трьох морів» пахнуть доброю кавою, лагідним сонцем та справжнім коханням.

 

30 травня
Як тебе не любити, Києве мій? Святкуємо день найкращого європейського міста разом із колоритним фольклорним гуртом «Паничі». Вони – експерти з української аутентичної музики, тож готуймося до чудової мандрівки в світ справжніх мелодій.

 

31 травня
У День Святої Трійці зустрічаємося у «Канапі» аби послухати етно-фьюжн у виконанні авангардного гурту «Воанергес».

 

Друзі, дякуємо за кожну мить, що ми провели разом, та чекаємо на вас у «Канапі»! Телефон для бронювання столиків: 044 425 4548