Дмитро Борисов і TVORCHI випустили лімітовану серію пончиків від БПШ

 

Ресторатор Дмитро Борисов та відомий український гурт TVORCHI представили лімітовану серію пончиків у мережі ресторанів БПШ. Солодка колаборація присвячена альбому гурту TVORCHI - ROAD, який минулого року став одним з найуспішніших українських музичних релізів та кілька тижнів поспіль посідав перше місце головного музичного чарту країни. 

У пончик-боксах БПШ х TVORCHI 10 пончиків з бельгійським шоколадом, як 10 пісень у альбомі ROAD. Гості закладів можуть вибрати один з п’яти нових смаків: апельсин & кокос, полуниця & маршмелоу, білий шоколад & фісташки, шоколадне печиво & білий шоколад , білий шоколади & choco drops. 

Дмитро Борисов: «Поєднувати непоєднуване – круто. Як-от пончики та музику. Я давно фанатію від гурту TVORCHI: від їхньої музики та стилю. Це міжнародний рівень, гордість та любов. І я дуже радий, що якось ще восени ми вирішили заміксувати це: зробити тематичні пончик-бокси, присвячені альбому ROAD. Нові смаки. Новий звук!”. 

TVORCHI: “З'їсти пончик пiд класну музику - завжди хороша iдея. Ми самi це часто робимо, коли працюємо на студії, пишемо нові треки, а ще - у дорозі на концерти. Коли обирали смаки для нашої колаби з БПШ, то зупинились на своїх улюблених. Серед них є фаворит: білий бельгійський шоколад і фісташки. Спробуйте! Обов’язково під пісні з нашого альбому, разом смачніше”

В рамках колаборації був знятий атмосферний відеоролик, в якому TVORCHI апетитно ласують пончиками. Режисером відео став Зореслав Ярцев. 

Замовити фірмові пончики можна у будь-якому БПШ до 28 лютого - пончик-бокс з будь-яким смаком обійдеться у 99 гривень.

Замовити доставку: https://gfm.com.ua/kyiv/bpsha 

Послухати альбом: https://bnd.lc/TVORCHI_ROAD