Pet Friendly Breakfast в Chicken Kyiv: нові сніданки і добрі справи

Приходьте 1-2 лютого на оновлені сніданки в Chicken Kyiv — і допомагайте чотирилапим підопічним Happy Paw!

Не секрет, що ресторан Chicken Kyiv, як і вся Сім'я ресторанів Дмитра Борисова — pets friendly 365 днів на рік: ми завжди раді гостям з домашніми улюбленцями.

Ми подумали, чудовий привід нагадати про це — влаштувати великі Pet Friendly Breakfast! 1-2 лютого ми познайомимо вас із оновленими сніданками від Chicken Kyiv, а весь прибуток перерахуємо на допомогу безпритульним тваринам до фонду Happy Paw. 

Оновлені сніданки

Легендарні сніданки в Chicken Kyiv – давно не дивина. Київські foodies вже звикли забігати ранком до улюбленого ресторану по етажерку з намазками, пашот і келих брюту. Але виявляється Chicken Kyiv ще має чим здивувати. Як щодо нових делікатесних сніданків?

Це ж ідеальний початок дня – комплексний київський сніданок: етажерка з намазками, келих вина (або чай чи кава) й улюблена основна страва на вибір. І все за 129 гривень, ще й чекати довго не треба. Улюблені яйця пашот з лососем, пікантна шакшука, авокадо-тост – це все на місці. А от новеньке – інтригує.

Наприклад, чікен клаб сендвіч з куркою та беконом. В нормі клаб сендвіч – це закритий бутерброд з куркою, беконом, помідорами, салатом і соусом.
Ймовірніше за все, його створили в Union Club of New York City. За іншою версією сендвіч виник в клубі азартних ігор Saratoga Springs – теж в Нью-Йорку. Помітили – більшість культових сендвічів винайдено в Нью-Йорку?

Але Київ теж має, що запропонувати. Тутешній клаб сендвіч – це пребагато розплавленого сиру, що витікає з-поміж апетитних слайсів пористого підсмаженого хліба, соковита курочка і – запашний копчений бекон. Заради такого сніданку варто здолати шлях від Мангеттена до скверу на Городецького. 109 гривень в Chicken Kyiv.

Ще одна приємна несподіванка: вафлі зі скремблом, беконом і сирним соусом (109 грн). Уявіть: м’які бельгійські вафлі, ніжний скрембл і контрастний підсмажений бекон. А сирний соус остаточно збирає до купи смаковий баланс. Тонко, поживно і сніданково! Вафлі з солоним топінгом узагалі є одним із важливих гастрономічних трендів. Не дарма ж Apple навіть спеціальні emoji з вафлями додав до нової iOS.

І ще про вафлі. Любителі класики оцінять традиційну версію з легким кремом та фруктами (99 грн). У поєднанні з келихом брюту — така святкова елегантність виходить. Зрештою, почати день із солодкого – добра прикмета.

На завершення – ще трохи незмінних традицій. Омлет з сиром томатами та руколою. Ви вже, гадаємо, помітили французький акцент в нових сніданках Chicken Kyiv. Тож неперевершений omelette au fromage виглядає в меню щонайменше логічно. 

Що далі? Лишається дочекатись ранку і снідати! Замовляйте сніданковий сет за 129 гривень або будь-яку зі страв – окремо. 

І не забудьте прихопити з собою домашніх улюбленців. Chicken Kyiv – виключно pets friendly. Грейхаунди, соколи, єдинороги – будемо раді усім!

 

Допомагати — легко!

Великий сніданок на Хрещатику в компанії свого домашнього улюбленця — це чудово. Цим ви можете допомогти тим тваринам, яким пощастило менше: весь прибуток з Pet Friendly Breakfast Chicken Kyiv перераховує до Happy Paw на допомогу безпритульним тваринам.

А ще ви можете взяти під опіку котика або песика на сайті Happy Paw — і тим врятувати ще одного чотирилапого друга. 

 

Адреса: вул. Хрещатик, 15/4 (на розі Городецького й Заньковецької вулиць)

Телефон для бронювання: +38 (050) 405 405 5