Вийшла друком книга Дмитра Борисова «Як відкрити ресторан?»

На Книжковому Арсеналі відбулася презентація книжки Дмитра Борисова «Як відкрити ресторан?»

Навесні стало відомо про те, що Дмитро Борисов та видавництво «Моя книжкова полиця» готують дитячу книгу з ресторанного бізнесу.
Цими вихідними відбулася презентація книжки на «Книжковому Арсеналі». Перші примірники вже надсилаються людям, які зробили передзамовлення.
Надалі книгу можна буде придбати онлайн, в закладах Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, книгарнях «Моя книжкова полиця» та на інших майданчиках.

Про книгу
Це посібник з ресторанної справи, зроблений у форматі дитячої ілюстрованої книги.
Однак, якщо розглянути контент уважно, стає зрозумілим, що теми та матеріал також стануть в нагоді в дорослим, які планують відкрити свій заклад або просто цікавляться тим, як працює ресторан за лаштунками.
Більшість контенту – не теоретична, а суто практична. Це «запакований» в комікси та інфографіки досвід реальних ресторанів – від «Останньої Барикади» до Mushlya

Посібник дає відповідь на безліч питань:
- Як обрати концепцію, формат та приміщення?
- Як спрогнозувати середній чек та виручку?
- Якою може тат має бути структура меню?
- Як управляти F&B костом та керувати процесами так, аби отримувати прибуток?
- З чого насправді складається ціна котлети по-київськи в ресторані? 
- Що таке маркетинг мікс та як від працює, коли йдеться про гостинність?
- Як підібрати команду, організувати роботу кухні та залу?
- Як облаштувати кухню та яких санітарних норм обов’язково треба дотримуватися?
- Де шукати інвестиції та як перевершувати очікування гостей?

Крім цього, є дуже багато матеріалу про гастрономію в цілому: про відомих шефів, ресторани та делікатесу світу, застільний етикет, а ще найпопулярніші рецепті від Дмитра Борисова, кумедні та зворушливі історії з ресторанного життя. 

«Я почав працювати, коли мені будо 12. Мив машини. І вже тоді шукав інформацію про те, як зробити свій власний бізнес. Інформації було обмаль. Звісно, в бібліотеках були книжки, але там була теорія. А мені дуже хотілося реальних прикладів з життя, хотілося зрозуміти, за якими законами насправді працює бізнес. Тому я дуже щасливий, що зараз я зміг оформити власний досвід у такий красивий, справді, магічний, посібник. І тішуся, коли думаю про те, що він може надихнути якусь дитину або підлітка на відкриття власної справи. Ми не писали книгу з позиції дорослого, який повчає дитину. Ми намагалися говорити з читачем на рівних, чесно розповідаючи про успіхи та підводні камені, залишаючи простір для роздумів та власних ідей. Врешті-решт, я абсолютно певен, що ця книга буде цікава і дорослим. Навіть якщо вони вже керують справжніми закладами». 
Дмитро Борисов   

«У нас з Дмитром на двох 7 дітей. І саме наші діти були першими читачами та критиками. Їм сподобалося. Про книгу при мріяли дуже давно. Але ми точно не хотіли, аби це була автобіографія або неправдива історія про легкий успіх. Тобто ми точно не хотіли тішити власне его, а натомість створити справді корисний контент. Думаю, що все вдалося».
Олена Борисова

«В мене давно була мрія – відкрити власний заклад. Заказ в наших книжкових магазинах є  невеликі кав’ярні, але не той масштаб. Для чогось більшого не вистачало знань. І ось тепер я маю книгу, яка просто пояснює складні речі в роботі ресторанного бізнесу. Я точно знала, що хочу зробити цей проект з Дмитром, хоча раніше і не знала його особисто, просто тому що я частий гість його закладів, і я точно знаю, що це людина, яка довела, що вона може робити круті заклади на практиці. Тож все співпало. Я дуже задоволена результатом. І можу точно сказати, що це лише початок нашої серії книжок про бізнес для дітей та підлітків».
Наталія Моспан

Команда проекту
Автором тексту стала журналістка Марія Сердюк, а ілюстрація створила Тетяна Калюжна. Менеджмент: Наталія Моспан та видавництво «Моя книжкова полиця»


Ціна книжки: 490 гривень
Придбати її можна за посиланням