Crab’s Burger Lviv: короткий нарис про осінь у Львові

Львову личить осінь. Після дощу кава смакує найкраще. Гостріше відчувається «приватна топоніміка» - місто сприймається як мапа, де яскравими хрестиками, філіжанками кави, поетичними цитатами на стінах позначаються місця, з якими пов’язане щось важливе, завжди живе та тепле, іноді – «для двох», іноді – «для друзів», а іноді – «лише для себе». Вже потім, довгими зимовими вечорами будеш блукати цими перехрестями і раз по разу потрапляти у вересень – з запахом мокрих каштанів, достиглих яблук та приємною прохолодою, що огортає лагідніше, ніж картата вовняна ковдра.

Але це все потім. Зараз -  блукати від точки А до точки Б в пошуках нових смаків та нових вражень. Гастрономічні емоції ніколи не існують «самі по собі» - вони складаються із запахів, смаків, візуальних образів.

І якщо посеред львівської осені хочеться яскравих спалахів азійського літа, то fish-меню Crab’s Burger Lviv до ваших послуг. Тут на льоду – свіжі креветки та гребінці, величезні шматки тунця, блискучі дорадо… Можна підійти, роздивитися, потім примружити очі і відчути, що ви десь на узбережжі, а рибалки розкладають перед вами свою ранкову здобич.

Хочеться чистих смаків – простих поєднань з 1-2 яскравими акцентами. Як це реалізовано в темарі – це такі суші у формі кульки. Наприклад, рис + тунець + авокадо. Або ж рис + вугор + теріякі. До тигрової креветки пасує тобіко та японський майонез, до лосося – м’який сир, дорадо утворює непогану пару з гостим перцем – чилі або ж халапеньо. Найцікавіше пробувати все й одразу. Тим паче, що асорті з 5 темарі коштує непристойно дешево – 98 гривень.

А якщо маєте бажання відчути чистий смак делікатесних морепродуктів, замовляйте сашимі  - ідеальну мінімалістичну японську страву, історія якої сягає далекого Середньовіччя.

Далі – новинки. Роли. Є класичні – з повагою до японського мінімалізму, є Nikkei – більш звичні для американців та європейців.

Найкраще відразу замовляти сет. За 299 гривень -  рол з копченим вугрем та тобіко, рол зі спайсі тунцем, рол зі свіжим лососем та сиром «Філадельфія» (це не рол в класичному розумінні, а радше сет міні-суші-сендвічів – в будь-якому випадку, варто спробувати) та гострий овочевий рол з авокадо. На нашу думку, чудовий привід прямо заказ почати відправляти повідомлення у Facebook, Viber, Skype, аби влаштувати з друзями seafood-party. Можна навіть не чекати на п’ятницю. Врешті-решт, життя занадто коротке, аби розважатися лише під час вікендів.

На двох можна замовити малий суші-сет – всього за 199 гривень. Теж ідея. Крім того, улюблені роли можна замовляти окремо Ціна - від 69 гривень. 

Чи ще замальовка з життя Crab’s Burger. Рими – літературно-гастрономічні. Наприклад, коли в сумці «Містер Спасибі» Ясунарі Кавабата, а на столі – локшина-вок (від 89 гривень - з куркою/креветками/морепродуктами). Життя – як постійне роад-муві, яке ти на власний розсуд наповнюєш подіями, зустрічами та, звісно, стравами.

Якщо хочеться чогось максимально аутентичного – замовляйте коропа в китайському стилі – з кисло-солодким соусом.  149 гривен за цілу рибу. Порція – величезна. Крім того, теплий салат з вугрем, мальдівський тунець-татакі і ще безліч страв.  

Тепер полишаємо Азію і рушаємо до Америки з її одвічним бургер-трендом.  Про tuna-бургер та лінію класичних чізбургерів ми вже розповідали, тому зараз без зайвої передмови радимо замовити бургер сет. Непоганий (якщо чесно – чудовий) калейдоскоп текстур та смаків.

Що в сеті? Ceasar burger з індичкою, Crab's Burger з крабовою котлетою, Philadelphia burger з лососем та Black burger з мармуровою яловичиною.4 неймовірні смаки. За все це – 299 гривень. Подаються з картопею фрі та коул-слоу.  І якщо чесно, ми вважаємо це, можливо, найцікавішою новинкою в цьому сезоні.

Смакуємо життя і ніколи не відмовляймо собі в нових гастрономічних задоволеннях!

Цитати з меню:
Асорті темарі (5 смаків) - 98 гривень

Великий/малий сет ролів - 299/199 гривень

Роли - від 69 гривень

Локшина WOK - від 89 гривень

Сет з 4-ьох міні-буршерів - 299 гривень

***

Слідкуйте за новинами Crab's Burger Lviv. 

Валова, 15. Бронювання столиків: 098 983 8898