GASTROFAMILY ДАЙДЖЕСТ #12

Курс з приготування Nikkei-суші та ролів, public talk про їжу та мистецтво в "Останній Барикаді", оновлене меню Crab's Burger / Рибаlove, ще більше подарунків в додатку Gastrofamily - обіцяємо, цей тиждень вам запам'ятається!

Оновлене меню Crab's Burger / Рибаlove

Ще більше сіфуду за розумні гроші? Так, ми знову оновили меню! Заходьте до Crab's Burger / Рибаlove смакувати тартар із тигрової креветки з гуакамоле (128 грн), тартар із восьминога з томатами (218 грн), тартар із морського гребінця з тобіко (178 грн), салат з копченим вугрем та кускусом (248 грн), чорні спагеті з креветками та мідіями під вершково-трюфельним соусом (228 грн), уха з тріски, лосося і тунця (98 грн) і декілька видів морських плато від 398 до 2889 грн. 

Crab's Burger / Рибаlove:  вулиця Воздвиженська, 21-23

 

Витрачайте гастрокоїни на улюблені страви! 

Всі бали, які ви накопичували в Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова, знову можна (і треба!) витрачати! 
Ми суттєво оновили додаток Gastrofamily: ще більше подарунків (понад 300 страв на напоїв), зручний курс (ціни у гривнях та гастрокоїнах однакові, адже курс 1:1), прозоре нарахування нових гастрокоїнів (за кожні 100 грн рахунку нараховуємо 5 гастрокоїнів).
Якщо ви ще не користувались нашим додатком, встановлюйте просто зараз і отримуйте 10 гастрокоїнів ;)

 

Радіо ОБ: нові подкасти, анонси публікацій

Хоч і серпень - начебто тихий місяць, на Радіо ОБ тихо ніколи не буває :) Не пропустіть цього тижня: Камонплей. Другий випуск! - 13 серпня о 20:00 Цимес історії. Заключний епізод - 15 серпня Still life. Більше, ніж їжа. "Чому нам смачно?" Дмитро Мангубі (запис) - 17 серпня Still life. Їжа та мистецтво. Прямий ефір з Марією Банько та Авророю Огородник - 19 серпня І слухайте серпневі подкасти: Декантер Борисова: Дмитро Борисов та сомельє RONIN Юрій Андрейцев

Битва за їжу: хрестові походи по рибу та середньовічна версія каші 7 злаків

Спеціальний ефір: Сашко Чемеров в гостях у Даші Мангубі!

Камонплей: перший випуск на радіо ОБ!

 

Дмитро Борисов: зустріч у Варшаві

Чудова новина для наших друзів у Варшаві! Бізнес-зустріч з Дмитром Борисовим 14 серпня о 17:00 — нові знайомства, обмін ідеями та орагнізація партнерської групи.

Вхід вільний

Попередня реєстрація для власників і топ-менеджерів:

[email protected]

тел. 22 400 88 33

Кількість місць обмежена

 

Ресторан-салон "Канапа"

Нарбута, 10

Варшава, Польща

 

Borysov Academy / Metro Academy

Інтенсивні курси з лекціями, вином, практичними заняттями та невимушеним спілкуванням. Відкриваємо ресторани, готуємо суші й маркетинг-план, пояснюємо всі юридичні аспекти запуску нового закладу. І це лише в серпні! Програма курсів та реєстрація за посиланням:

Як відкрити і ефективно керувати рестораном/баром/кафе - 17-18 серпня
Курс з приготування суші та ролів - 19 серпня
Правові аспекти відкриття та функціонування ресторану - 30 серпня