GoooD_PROJECT: добрі проекти

Привіт! Ми часто розповідаємо про те, як працюємо над розвитком гастрономічної культури в країні. Справді, це те, для чого ми взагалі заклади – аби щодня робити щасливими тисячі людей та потрохи змінювати культуру споживання їжі. А ще ми підтримуємо десятки благочинних проектів, з якими поділяємо спільні цінності. Працюємо над тим, аби бути 100% соціально відповідальним бізнесом.

Ми не звикли говорили про це, чи, як кажуть хейтери «піаритися» на цьому.
Але зараз ми думаємо про те, що «добро має звучати голосно».
Саме тому ми оголошуємо про старт довгострокового проекту GoooD_PROJECT.
Він включає в себе кілька складових.

1. GoooD_bot.
Це – розумний чат-бот, за допомогою якого ми будемо мотивувати наших гостей та фанів слідкувати за соціальним проектами та долучатися до них. Тут є бібліотека проектів за категоріями: допомога дітям, людям літнього віку, допомога людям у скруті та тваринам. Вона буде поповнюватися, і протягом року ми плануємо об’єднати щонайменше 200 дружніх проектів. Щомісяця бот буде надсилати дайджести актуальних добрих справ «в два кліки» та анонси тематичних івентів.
Протестувати бота

2. GoooD_TALK
Це серія інтерв’ю з друзями GASTROFAMILY, які розвивають соціально важливі проекти. Ми хочемо стати майданчиком для діалогу.
3. GoooD_REPORT
Щороку на початку грудня ми будемо звітувати щодо реалізованих соціальних проектів Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, а також доповідати про те, як ми просунулися на шляху створення дружніх інклюзивних просторів.