Любчик: ще більше одеських смаколиків!

Сонце пече, на березі охолоджується пиво, діти смажать над ватрою маршмелоу і шашлички, а в казані закипає вода на раки… Літо прекрасне, з якого ракурсу не глянь.

Або, наприклад, тихий одеський дворик. Ви такий знайдете хоч на Воздвиженці, хоч у Дрогобичі: старенький, але доглянутий будинок, мереживні фіранки, прості охайні меблі, герань у горщиках і синє-синє небо. Та пахне тут винятково по-одеськи: мідіями, смаженою рибкою та прянощами, що в них варять раки.

Такий наш "Любчик" на Воздвиженці: по-домашньому затишний і по-одеськи харизматичний. Зустрічає з усмішкою, наче тиждень чекав на твій приїзд. Обіймає і запитує: голодний же, мабуть, з дороги? Давай буду тебе частувати!

Спочатку — келих чогось холодного і різні закуски. Холодні. Устрички по 39₴, ікра з синеньких по 59₴, оселедчик з картопелькою й цибулею за 69₴. Таріль для компанії до гарної розмови на будь-який смак: малосольна рибка — 99₴, м'ясні делікатеси — за 129₴, овочі різні — за 89₴.

До пива беріть перевірені одеські делікатеси: рачки за 19₴, цацу за 49₴, в'ялені бички за 29₴.

А як хочеться гостренького, візьміть печених перчиків з овечою бринзою (89₴)

Тепер переходимо до гарячих закусок (а вони тут-як-тут): чебуреки з м'ясом по 39₴, півкіло мідій у білому вині за 89₴, рапани у вершковому соусі за 168₴.

І раки. Багато раків. Дуже багато раків. Раки — то любов!

Півкіло за 249₴, кіло — 498₴.

А тепер вже можна попоїсти. Починаємо, як годиться, з першого: в нас тут борщик (59₴), "уха не петухе", за традицією, з різною чорноморською рибкою (89₴), курячий бульйон з тельбухами та локшиною (69₴) і окрошка, бе якої й літа не буває (39₴).

Рибка велика й маленька: смажені бички, ставрида, барабуля, запечена скумбрія й дорадо і камбала — головний чорноморський делікатес. Налітай!

Ціни — від 98₴ до 249₴ за порцію.

А тепер — про м'ясо. Одеса ж не лише про рибку, тут знають, як правильно готувати баранину (так, що пальці відкусити можна!) і справжній шашлик! 

Люля-кебаб із баранини за 149₴, стейк рибай за 298₴, шашлик зі свинячого ошийка за 119₴, каре теляти за 178₴. А ще є індичі котлетки за 99₴ та пельмені за 89₴. На гарнір беріть молоду картопельку (29₴) чи шпинат у вершковому соусі (59₴).

Ну, наче перекусили. Тепер, любчики, час поговорити про солодке. Так, тут і домашній "Наполеон" із заварним кремом (59₴), і безе "Павлова" (99₴), і вареники з вишнями як  у мами (99₴), і штрудель з яблуками, як любов (89₴), і сорбети різні, і морозиво (19₴).

Будь здоровенький, Любчику, і заходь ще!
Адресу знаєш: вулиця Воздвиженська, 10Б: два поверхи щастя і цілий літній дворик чистої одеської магії. І в цьому ж будинку — креативний дитячий простір Babyrock. Поки батьки відпочивають, діти розважаються за 100 грн/годину (перша година - 200 грн).

Бронювати столики тут: 050 390 61 31

До зустрічі!