Мобільний додаток GastroFamily: бонуси та подарунки від Сім’ї

Смачна їжа, як і чудовий сервіс, не заслуговують на знижки. Ми чудово усвідомлювали це тоді, коли в розпал популярності «клубних карток» та «щасливих годин», запустили власний мобільний додаток GastroFamily, який не просто реалізував принципово новий підхід до бонусної системи, але й став надійним оперативним інструментом комунікації з гостями. Замість знижок ми пропонували страви та напої в усіх ресторанах Сім’ї, постійний feedback та оперативні новини про найцікавіше. Декілька тисяч скачувань за перший тиждень роботи і найкраща динаміка у сегменті – такими були перші результати.

Минуло декілька років, ми відкрили нові цікаві ресторанні формати в Києві, Львов та Одесі. І всі вони є частиною GastroFamily.

Система працює напрочуд просто: ви можете їсти вареники з томленим козеням або смажену рапану в «Останній Барикаді», тартар з глибоководної креветки або ж Ribeye в Oxota na Ovets, дегустаційний сет в «Канапі», форшмак в GASTROROCK або безлімітний сніданок в «Барсуці» - за кожні 10 гривень у рахунку ви отримуєте 1 бал. Накопичені бали в будь-який момент можна в будь-якому із ресторанів Сім’ї обміняти на страви та напої – від лимонаду в Bar Mushlya Odessa до бургеру в Crab’s Burger Lviv або устрицб в РИБАLOVE.

На даний момент з нами більше 30 000 постійних активних учасників гастрономічної спільноти. І якщо раптом ви ще встановили додаток, варто зробити це.

Які переваги?

- перший подарунок - при встановленні;

- смачні подарункові страви на напої в усіх закладах Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова в Києві, Одесі та Львові;

- оперативні новини;

- додаткові бонуси за чесні відгуки щодо роботи закладів. 
 

Приєднуйся!

Завантажити GastroFamily безкоштовно з App Store або Google Play

І декілька фактів про те, як все це працює.