РАДІО ОБ: перші подкасти

8 червня, на свій другий день народження, "Остання Барикада" запустила власну радіостанцію. Виконавчим продюсером "Радіо ОБ" стала Дар'я Мангубі.
Менш як за пару тижнів на "Радіо ОБ" з'явилось 6 нових передач про гастрономію та алкоголь, музику та історію. Їх вже можна прослухати на офіційному сайті.

Цимес історії

Авторська передача PR-директора Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова Марії Банько про гастрономічну історію ХХ сторіччя: від останньої вечері на "Титаніку" й перших японських стейкхаусів до 100 000 спікізі-барів та Великої депресії. Цикл пізнавальних лекцій про їжу, яка, без жартів, створює нашу цивілізацію.

Перші подкасти вже тут:
Про переломні кінець ХІХ - початок ХХ сторіччя:

Про золоті двадцяті:

Київ до каштанів

Це зізнання в любові місту, в якому відбуваються всі ці чудеса. Київ Павла Скоропадського і Тараса Шевченка, Київ, у якому Микола Лисенко ласує ананасами у вершках в улюбленій кондитерській, на Хрещатику розводять поросят, а неподалік, поки тривають скандали через сусідство кафешантану й Михайлівського собору, тихо собі будується перший нудистський пляж. Ну і про київську кухню, як же без неї! Авторська передача Марини Лавренчук.

Про перші київські ресторани:

Про культові страви Києва:

Про легендарну Chicken Kyiv:

Сонячні котлети

А тепер — про літературу навколо їжі. Тут Марія Банько і Марина Лавренчук, як справжні реставратори, обережно знімають стару бронзу з пам'ятників великих письменників. Це розмова про гастрономічні й алкогольні пристрасті великих літераторів і спроба з'ясувати, якими вони були в буденному житті.

Перший випуск — про Тараса Григоровича Шевченка: його улюблений борщ з карасями, парі на сто пельменів, ром з чаєм та інші радощі Кобзаря.

Другий про  Івана Франка: вправного рибалку, грибника і щасливого сім'янина

Битва за їжу

Цикл лекцій Марини Лавренчук про те, що традиції харчування важать для культури людства не менше, ніж поезія чи архітектура. Вся історія нашої цивілізації — це вдосконалення стратегій їжі.

Перший випуск — про мамонтів, фатальність землеробства та дві Європи: м'ясну північ та овочевий південь:

Уроки музи

А тепер продюсер "Радіо ОБ" колекціонує плейлисти відомих українців спеціально для вас: щоб ви знали, під яку музику працювати, їхати до Пущі-Водиці або писати SMM-стретегію.

Перший плейлист — самої Дар'ї:

Другий —  Максима Сердюка, головного редактора журналу "СЛУХ" та видання про українську музику MUZMAPA:

Кафе Шантан

Радіошоу арт-директора Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова Гали Кудріної"Кафе Шантан" - про супергероїв, на яких тримається весь український шоу-бізнес. Вони беруть на себе всі менеджерські процеси, аби музикант міг творити і запалювати на концертах.

Гостя першого випуску — арт-директор гуртів ДАХАБРАХА та Dakh Daughters Ірина Горбаль.

У другому випуску слухайте Лідію Кловконцертного директора гурту ТНМК й засновницю концертного агентства Pop Corn:

Декантер Борисова

І ось, нарешті, — радіошоу Дмитра Борисова! Теплі розмови з чудовими людьми за келихом вина.

Гостею першого випуску стала муза виноробні "Колоніст" Алла Плачкова.

Приємний бонус: рубрика "Борисфен".

Що далі?

Далі — ще більше шоу, ще більше цікавого контенту!

Приємний бонус для вас — найперші, ще "сирі" святкові подкасти з Дня народження Барикади.

Залишайтеся з нами і підписуйтесь на нас у Facebook.Обіцяємо, буде цікаво ;)

Дмитро Борисов

Олександр Доній

Олександр Заклецький

Шпилясті Кобзарі