Святковий тиждень в Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова

Україні – 25. І все тільки починається. Чекаємо на вас у закладах Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова протягом святкового тижня та взагалі в будь-який день. Як завжди, будемо разом розвивати гастрономічну культуру нашої країни.

Остання Барикада

До святкового тижня Остання Барикада підготувала спеціальний дегустаційний сет (за 250 гривень ви можете замовити смачні вареними з томленим козеням,  Chicken Kyiv,  макаронс та коктейль, який на 100% складається з якісного українського алкоголю) та дуже насичену арт-програму.

  • 23.08 20:00 - балкансько-одеський настрій від Топоркестра;
  • 24.08 20:00 - запальний гурт Бубамара;
  • 25.08 20:00 - лекція філософа Вахтанга Кебуладзе - про мінливі цінності і цінність мінливості;
  • 26.08 20:00 - "Чорно-білий джаз" - концерт двох віртуозів - Володимира Соляника та Володимира Копотя. 

Крім того, до 28 серпня в арт-крамниці «Останньої Барикади» діє 25% знижка на всі книжки, українську кераміку, вишиванки, етнічні прикраси та безліч інших цікавих речей.

Бронюйте столики: 068 907 1991

Адреса: Майдан Незалежності, біля лядських воріт

Канапа

Ресторан нової української кухні «Канапа» також радо вітає гостей. Як завжди, тут неймовірно творче меню, найбільший вибір українських сирів та вин та дегустаційний сет, як змінює уявлення про те, якими можуть бути українські продукти.

24 серпня тут грає трембіта, а на всіх гостей чекає частування.

25 серпня о 20.00 – великий музичний салон, на якому виступить легендарний гур української музики «Хорея Козацька».

Бронюйте столики: 044 425 4548

Адреса: Андріївський узвіз, 19

GASTROROCK

GASTROROCK 24 серпня запрошує на одеський бранч (з 12:00 до 16:00). Будуть мідії, буде хрумка цаца, креветки та малосольна одеська тюлечка, делікатесна барабулька, калкан, форшмак і все те, за що ми так обожнюємо одеську кухню. Буде крафтове пиво та вино. Без будь-яких обмежень. Лише за 290 гривень. 
І ще одна чудова новина: щодня - з четверга по неділю - плануємо неймовірні одесько-балканські концерти гурту Топоркестра.

Бронюйте столики: 050 390 6131

Адреса: Воздвиженська, 10Б

RONIN

За будь-якої погоди RONIN чекає на гостей на затишних терасах (в дворику, під тентами/пледами) та в залах. Складний мікс перуанської та японської традиції на практиці виявляється смачним та захоплюючим. А нове теппан-меню та шоу з миттєвого приготування їжі на величезних металевих пластинах підіймає настрій та збуджує апетит.

Бронюйте столики: 050 390 6131

Адреса: Зоологічна, 10

BabyRock

У BabyRock на Воздвиженці (GASTROROCK, Oxota na Ovets) та на Зоологічній (Ronin) також передбачена насичена святкова програма: цікаві уроки з вивчення українських символів, майстер-класи з приготування вареників, аква-грим та ще 1001 пригода.

І, як завжди, в Crab’s Burger на вас чекають краби, найсмачніші бургери та seafood-страви, а РИБАLOVE – найбільший асортимент морепродуктів та свіжої риби, в «Барсуці» - затишок та безліч улюблених рецептів, а в Oxota na Ovets – стейки та калейдоскоп паназійських страв.

Святкуємо разом!